קורס זה ילמד אותך כיצד לבנות אתר אינטרנט מתפקד במלואו באמצעות הטכנולוגיות הבאות: HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Angular 4, NodeJS. זה גם ילמד אותך כיצד לפרוס את הקוד שלך בשרת וכיצד לחבר אותו עם מסדי נתונים לאחסון נתונים.

קורסי פיתוח הופכים פופולריים יותר בקרב אנשים שמעוניינים ללמוד פלטפורמות מרובות במהירות. הסיבה לכך היא שהם מסוגלים ללמוד יותר על פלטפורמות שונות מבלי להתחייב ללמוד פלטפורמה אחת ספציפית לעומק.

חשוב להבין את החלקים השונים של תהליך לימודי התוכנה. זה כולל הבנה כיצד שפות תכנות עובדות, כיצד ליצור איתן יישומים וכיצד ליישם דרישות עסקיות עם מפרטים פונקציונליים.

אחד האתגרים המפחידים ביותר שעומדים בפני מפתח מתחיל, הוא ללמוד קוד.

כדי להתגבר על האתגר הזה, רבים משתמשים כעת בקורסים מלאים שמלמדים אותם לבנות יישום תוכנה מאפס. זה כולל גם את הפיתוח של צד הלקוח וגם את הפיתוח צד השרת.

תוכניות כאלה זמינות כעת באינטרנט שיכולות לעזור לך ללמוד קוד במהירות מבלי לבזבז יותר מדי כסף. יש גם כמה משאבים בחינם באינטרנט. אבל, עם כל כך הרבה משאבים בחוץ, קשה לדעת איזה מהם הוא הטוב ביותר עבורך ועבור המיומנויות שלך. מאמר זה ידגיש כמה מהמשאבים הטובים ביותר למתחילים שרוצים ללמוד כיצד לקודד באינטרנט מבלי לבזבז יותר מדי כסף או זמן על מחקר!

קורסי Full stack הם מכלול של קורסים המכסה את כל הכישורים והידע הדרושים כדי להפוך למפתח אתרים. קורס מלא כולל אלמנטים כגון:

– שפות תכנות: HTML, CSS, JavaScript, Angular JS

– צד שרת: Node.js, MongoDB

– עיצוב ופיתוח מסדי נתונים: SQL, MySQL, PostgreSQL

– עיצוב ופיתוח אתרים: HTML5/CSS3/Bootstrap

אתה יכול ללמוד הרבה מקורס מלא. אתה יכול לקבל הבנה כללית של איך אתרים עובדים, איך הם מקודדים ומה צריך לעשות לפני השקת האתר.

ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, אנחנו יכולים ללמוד יותר על איך האתרים שלנו עובדים ומה באמת קורה מאחורי הקלעים. קורס Full stack ילמד אותך זאת ועוד – כמו קידוד CSS, HTML ו-JavaScript. תתחיל ללמוד את המיומנויות הללו על ידי בניית אתר אינטרנט אישי משלך באמצעות הכלי Stellar App Builder.

קורס Full stack עם תחומי פיתוח תוכנה שונים.

אם אתה מעוניין ללמוד עוד על שפות תכנות ויישומה, כדאי לחפש קורס שמכסה מגוון רחב של נושאים. אתה יכול גם לבחור ללמוד פיתוח אתרים או מדעי נתונים.

אם אתה מתעניין יותר בהיבט העסקי של תכנות, אז אולי קורס ניהול או יזמות יתאים לך יותר.

קורסים מלאים זמינים למתחילים או מתקדמים. דוגמה אחת היא CS101 של Udacity, שהוא קורס מקוון חינם במדעי המחשב הנלמד על ידי מהנדסי גוגל.

קורסי תכנות נועדו לתת לתלמידים את המיומנויות לבנות אפליקציות אינטרנט, אפליקציות לנייד, מסדי נתונים ושירותי ענן. לעתים קרובות הם ממזגים שפות תכנות שונות – כגון Python, JavaScript, Ruby on Rails ו-HTML/CSS – לתוכנית לימודים אחת על ידי התחלה עם שיעורי מבוא לכל שפה תחילה לפני המעבר לשפה הבאה בשרשרת.

קורס כזה הוא בדרך כלל קורס מקוון המכסה את כל הרמות של תהליך פיתוח התוכנה – חזית, קצה ומובייל.

קורס פולסטאק יכול לעזור לתלמידים ללמוד על טכנולוגיות מסוימות לעומק מבלי לעבור בין קורסים שונים. סטודנטים מתחילים בדרך כלל בפיתוח חזיתי ואז עוברים לפיתוח קצה אחורי לפני שהם מסיימים בפיתוח אפליקציות לנייד.

קורסים מלאים זמינים כיום במכללות ובאוניברסיטאות רבות ברחבי העולם – חלקם אפילו מציעים קורסי התמחות בטכנולוגיות ספציפיות כמו Ruby on Rails או Django. קורסי ערימה מלאה נוטים להיות יקרים יותר מתכניות אחרות, אך מספקים לסטודנטים הזדמנות להשכלה רחבה יותר במדעי המחשב ושליטה בטכנולוגיה.

קורס פולסטאק הוא סוג של קורס מדעי המחשב המכסה תכנות, ניתוח נתונים ופיתוח אתרים.

הקורס מחולק בדרך כלל לשלושה חלקים כדי לכסות את היסודות של תכנות, ניתוח נתונים ופיתוח אתרים. בחלק הראשון, התלמידים לומדים את יסודות התכנות באמצעות Python או Java. בחלק ב' הם לומדים כיצד לנתח נתונים מכמויות גדולות של מידע באמצעות Python ו-SQL. בחלק השלישי הם לומדים על טכנולוגיות אינטרנט שונות כמו HTML ו-CSS ובונים אתר קטן משלהם.

לימוד שפות תכנות קשות יותר כמו Python ורובי אינו מתאים לכל אחד. עם זאת, הביקוש למפתחים שיכולים לעבוד על שפות שונות הולך וגדל. פיתוח ערימה מלאה מאפשר לעבוד עם שפות תכנות מרובות בו זמנית.

לסיכום

בעידן הדיגיטלי של היום, נוצרות כל כך הרבה טכנולוגיות חדשות שקשה לעקוב אחר כולן – במיוחד מהדורות חדשות של שפת תכנות. למידה של הרבה מהדורות שונות של שפות תכנות פירושה שתשקיע זמן רב בלימוד מחדש של מושגים ומערך כישורים חדשים מדי שנה. זו הסיבה שבכל מקום צצים מחנות Bootcamp, המציעים קורסים על סתם

ישנן סיבות רבות ללמוד כיצד לקודד, לבנות אתרים ולפתח אפליקציות. האחת היא כי אתה רוצה לצאת לעולם של יצירתיות דיגיטלית. יש כל כך הרבה אפשרויות בתחום הזה עם סוגים שונים של משרות שנפתחות על בסיס יומי. סיבה נוספת היא כי יש לך עבודה או תחום ספציפי בראש שדורש קידוד.

לחצו כאן למידע נוסף.